Genç kızı taciz etti yakalanınca kazayla oldu dedi

genc-kizi-taciz-etti-yakalaninca-kazayla-oldu-dedi-4790844

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesine bağlı Reşatbey Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre özel bir şirkette müşteri temsilcisi olarak çalışan H. A. (22) işe gitmek için Reşatbey Mahallesi D-400 karayolunda dolmuştan indi. Kaldırımda yürüyerek iş yerine giden genç kızın arkasından gelen Muğdat Çeber (71), H. A.’nın arkasından yaklaşarak elle taciz etti. Genç kız, yaşlı adama, “Senin anan, bacın, kızların yok mu neden böyle bir şey yapıyorsun pislik” diye bağırmaya başladı. Genç kız, bu sırada yoldan motosiklet ile geçen bir güvenlik görevlisini durdurarak yaşlı adamın kendisini taciz ettiğini söyledi. Bunun üzerine özel güvenlik görevlisi, yaşlı adamın kaçmasını engelleyip durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis zanlıyı gözaltına alıp polis merkezine götürdü. Zanlı polise verdiği ifadede, “Genç kızın arkasından geçerken elim kazara kalçası ve baldırının birleştiği yere değdi, özür diliyorum” dedi. Zanlının üst aramasında ise cebinden cinsel güç artırıcı Viagra hap çıktı. Polis hapı sorması üzerine, “Eşimle birlikte olmak için hap kullanıyorum, bugünde kullanmıştım” dediği öğrenildi.

Genç kız ise ifadesinde, “Kaldırımda yürürken arkamdan birisi benim kalçamı elledi, döndüğümde yaşlı bir adam olduğunu gördüm, senin anan, bacın, kızın yok mu diye bağırdım, o da bana bir şeyler söyledi ancak anlamadım, bu adamdan şikayetçiyim” dedi.
Bunun üzerine zanlının sorgusu yapılarak adliyeye sevk edildi. Sevk sırasında yaşlı adam basın mensuplarının neden genç kızı taciz ettin sorusuna, “Taciz etmedim arkasından geçerken elim değdi, kazara oldu” diye konuştu.
Adliyeye sevk edilen yaşlı adam, Denetimli Serbestlik Yasası kapsamında tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Zanlı her gün bağlı bulunduğu polis merkezine gidip imza verecek.

Etiketler: